Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş 16 yıl önce kurulmuş olup, Türkiye E-Ticaret yazılım pazarının hizmet sağlayıcılarındandır. 30’a yakın çalışan kadrosu ve 3 farklı lokasyonda E-Ticaret – E-İhracat Yazılımları, Toplu SMS Sistemleri, İçerik Yönetim Sistemi, E-Dönüşüm Ürünleri, Online Randevu ve nlkpay markası ile Online Tahsilat Sistemleri, yine nlk Smart Bin markası ile Akıllı Çöp Kutusu ve Akıllı Kiosk Sistemlerini gibi birçok alanda hizmet veren yazılım şirketidir. Gaziantep ve İstanbul’da 3 ayrı Ar-Ge ofisinde en güncel teknolojiyi geliştirmektedir.

Nlksoft 2018 yılı ile bayilik yapısına geçmiş ve yurt içi, yurt dışı birçok şehir ve ülkede bayilik ağını oluşturmuştur. Bu sayede dünya pazarlarına açılan yerli E-Ticaret ve E-İhracat alt yapı sağlayıcısı olmuştur. 2018 yılından bu yana birçok E-Ticaret projesi geliştirmiştir.

16 yıla aşkın sürede yurt içi ve yurt dışı binlerce müşteri ve çözüm ortakları ile sayısız toplantı gerçekleştirilmiş, yazılım geliştirmeleri yapılmıştır.

nlksoft, ürünlerini dijitalleşme sürecinin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle geliştiriyor.

nlksoft olarak ürünlerimizin listesi aşağıdadır.

 • E-Ticaret
 • E-İhracat
 • Kurumsal Web Sitesi
 • E-Fatura ve Diğer E-Dönüşüm Ürünleri
 • E-İmza
 • Toplu Sms Sistemleri
 • QR Menü(Online Menü)
 • Kuaför Randevu Sistemi
 • Sanal Santral
 • nlkQR Menü
 • nlkpay
 • Akillı Kiosk Sistemleri
 • nlk Smart Bin

NLKSOFT yazılımları akıllı, hızlı, güvenli ve kullanıcı dostudur. Aynı zamanda tüm firmalara istek ve beklentilerine çözüm odaklı olacak şekilde cevap vermektedir.

NLKSOFT E-TİCARET PROGRAMI

Teknolojinin giderek artmasıyla, ticaretin artık yerini E-ticarete bıraktığını görmekteyiz. Nlksoft E-ticaret programı size bu aşamada teknolojiye kolaylıkla ayak uydurmanızı sağlayarak istekleriniz doğrultusunda yüksek hizmet kalitesiyle mağazanızı internete taşımanıza yardımcı olmaktadır. Yani ürün satışlarınızı internet üzerindeki mağazanızdan satmanıza yardımcı olmaktadır.

   Nlksoft hızlı, akıllı ve kullanıcı dostu bir e-ticaret sistemidir. Globalleşen dünyada gelişen internet teknolojilerine bağlı olarak ürün satışlarının internete taşınması kaçınılmaz bir hal alırken, e-ticaret günümüzde firmalar için çok önemli bir olgu olmuştur.

E-ticaret; ürün ve hizmetlerin reklam, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin yapılması, işlemlerinin online sistemler üzerinden yapılmasıdır. Kısacası e-ticaret; geleneksel ticaretin web ortamında veya mobil olarak yapılmasıdır. E-Ticaret sadece ticaret kavramını değil, işletme, teknoloji ve bilişim başta olmak üzere birçok dünya çapında dillere sahip bir iş branşıdır. Günümüz de en seçkin girişim dallarından tutun, birçok markanın gücüne güç kattığı, kurulması kolay ve az maliyetli olan bir sanal mağazacılıktır.

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte E-ticarete duyulan ilgi günden güne artmaya devam etmektedir. Birçok rakibinizin olduğunu unutmayın ve mağazanızı E-ticarete taşımakta geç kalmayın. Nlksoft sizlere bu konuda yüksek performans gücüyle hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

        

 

    

 

 

 

 

 

  


                                                    “NLKSOFT SİZE VE İŞİNİZE İYİ GELECEK...”

0+

Mutlu Müşteri

0+

Satış Yapılan Ülke

0

İçilen Kahve

0B

Yazılan Kod Satırı